Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SVĚTÝLKA  zapsaný spolek

PROJEKT "LÁSKA FUKUŠIMĚ"

LÁSKA FUKUŠIMĚ
A CELÉMU SVĚTU

 

 

Zprostředkovatelem projektu je zapsaný spolek Světýlka se sídlem v Praze. Autorem projektu je víla Pohádka. Ve spolupráci s Pohádkovou zemí víly Pohádky, Delfíno a Samaja z.s. zahajuje projekt s názvem "Láska Fukušimě, a celému světu", jehož cílem je láskyplná podpora zničené fauně a flóře v japonské prefektuře Fukušima.

Dne 11. března letošního roku si připomeneme smutné první výročí této obrovské katastrofy, vážné havárie jaderné elektrárny Fukušima I. Proto dne 14. února 2012 víla Pohádka oficiálně a veřejně představila tento svůj projekt energetické pomoci zmíněné postižené oblasti.  

Svými fascinujícími výzkumy "obyčejné" vody dokázal světově proslulý japonský badatel Dr. Masaru Emoto, že voda je schopná reagovat na duši a podstatu slov a jejich morfogenetická pole. 

Stejně jako voda, tak veškerá fauna a flóra, a dokonce i "neživá hmota" (zem, kameny, vzduch apod.) dokáže reagovat stejným způsobem. Vysíláním své vlastní pozitivní energie dokáží lidé měnit nejen veškeré své okolí. Tato energie nepodléhá námi "vyzkoumaným" přírodním zákonům a i ve vteřině dokáže ovlivňovat (léčit) člověka vzdáleného i tisíce kilometrů.

A kdo z lidských bytostí má nejpozitivnější, nejúpřímější a hlavně nejčistší energii? DĚTI. Jen děti dokáží upřímně a svou vrozenou láskou a nevinností říct to, co cítí, co si myslí a jak co chápou. Bohužel ale jen do doby, než jejich čistotu "převálcuje" energie dospělých, v jejichž blízkosti děti žijí. Pak začnou cítit, myslet si a chápat tak, jak chtějí tito dospěláci.

Proto děti z celého světa budou prostřednictvím školních zařízení, volnočasových center, médií i tisku osloveny, aby se zůčastnily kreslení obrázků vyjadřujících lásku ke zvířatům, květinám, stromům, vodě, půdě i ovzduší. A vrozená životodárná energie a láska dítěte se jako razítko obtiskne do kresleného obrázku, z kterého pak bude tuto energii vyzařovat na atomovou katastrofou postižených místech v okolí jaderné elektrárny Fukušima I a pozitivně ovlivňovat a tím hlavně urychlovat procesy obnovy všeho "neživého" a léčení všeho "živého".  Každé dítě připojí k podpisu svého obrázku a uvedení své země ještě nakreslené srdíčko jako mezinárodní symbol lásky a soucitu, který není nutno překládat.

Kresby z celého světa budou soustředěny ve Studiu Topolka nejpozději do 15.6.2012. Poté budou spolu s poselstvím od víly Pohádky japonským dětem předány japonskému velvyslanectví, které zajistí jejich přepravu do Japonska, a kde budou vystaveny na veřejně přístupných místech prefektury Fukušima.

Stejně tak bude vyhotovena podrobná zpráva o projetku. Zpráva bude společně s poselstvím z Pohádkové země víly Pohádky přečtena jejími zástupci na obřím summitu OSN Rio+20 v Riu, konaného v červnu letošního roku.

Zahájení projektu:   14.2.2012
Ukončení projektu:  15.6.2012

Adresa pro zasílání obrázků:

STUDIO TOPOLKA
Na Topolce 16
Praha 4 - Podolí

PSČ: 140 00
CZECH REPUBLIC

 

 

 
TOPlist